Adres
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej

ul. Stanisława Jordana 3
34-600 Limanowa
Telefon: (18) 337 14 01
Fax: (18) 3379 282
(18) 3379 281 kadry
(18) 3379 284 księgowość
(18) 3379 285 pokój nauczycielski
(18) 3379 286 świetlica
(18) 3379 287 higienistka
(18) 3379 288 pedagog
(18) 3379 289 logopeda
(18) 3379 290 hala sportowa
(18) 3379 291 klasa „0” w budynku przedszkola
E-mail: sekretariat@zss3limanowa.alte.pl

Zobacz mapę »

Triada Artystryczna

2015-06-18
Powiększ
Minął kolejny rok prezentacji w ramach Dziecięcej Triady Artystycznej organizowanej od lat przez Limanowski Dom Kultury. Jak i w latach poprzednich konkurs składał się z trzech etapów: recytacja, śpiew oraz prezentacje artystyczne, słowne i muzyczne.

Tego roku uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo licznie i ambitnie we wszystkich kategoriach. Komisja wyłoniła grono laureatów, które wystąpiło na koncercie finałowym z okazji Dnia Matki.

Poniżej prezentujemy dokonania uczniów naszej szkoły.

W konkursie recytatorskim w kategorii I-III SP III miejsce otrzymała Gabriela Chudzio, zaś wyróżnienie uzyskał Kacper Pałka. Klasy IV- VI reprezentowały dwie uczennice: I miejsce zajęła Anna Zięba z kl. IV c, a wyróżnienie otrzymała Magdalena Leśniak z kl. VI c.
W najstarszej grupie wiekowej szkolę zaprezentowało dwóch uczniów, którzy wyrecytowali sobie dwa równorzędne I miejsca: Andrzej Mrożek z I Gimnazjum oraz Oskar Pażucha z kl. III.

W kategorii śpiew wśród najmłodszych nasza placówkę zaprezentowała Zuzanna Sukiennik, która zdobyła II miejsce. Natomiast  w następnej grupie wiekowej szkołę prezentował zespól Żelki, który uzyskał II miejsce.

Kolejną kategorią były prezentacje artystyczne słowne i muzyczne. Ta grupa najliczniej nas reprezentowała i zdobyła wiele wysokich miejsc. Z klas I-III SP w prezentacje muzycznych
I miejsce otrzymał zespół ARS (grupa młodsza), natomiast w prezentacjach słownych
II miejsce zdobyła grupa Świetliki. Wśród uczniów klas IV-VI w prezentacjach muzycznych I miejsce zdobyła grupa ARS (grupa starsza I) , a w prezentacjach słownych II miejsce uzyskała grupa NIESŁAWNI. Ostatnią kategorię wiekową tworzyli uczniowie uczęszczający do gimnazjum, który zaprezentowali szkołę również w tych samych kategoriach i tak w prezentacjach muzycznych I miejsce zajął zespół ARS (grupa starsza II), a prezentacjach słownych : I miejsce otrzymała grupa BEZIMIENNI.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!

Atlas uczniów

W tegorocznej Triadzie Artystycznej uczniowie gimnazjum zaprezentowali kabaret pt. ,,Atlas uczniów”. Przedstawili humorystyczne ujęcie różnorodności typów postaw uczniowskich od wielbionego przez nauczycieli „pracusia szlachetnego ” po niechcianego ,,męczennika lekcyjnego”. Trafność tematyki potwierdziła żywiołowa reakcja publiczności i werdykt jury- I miejcie. Uczniowie ponownie zaprezentowali się na miejskiej uroczystości Dnia Matki.
Występujący uczniowie: Oskar Pażucha, Andrzej Mrożek, Faustyna Chudy, Patrycja Czaja, Marta Gawron, Gabriela Małecka, Michał Curzydło, Mikołaj Mikołajczyk, Antoni Garczyński, Rafał Matusiak, Mateusz Dąbrowski i Jeremiasz Zoń.

Odsłon (2110)J. Golonka
« Powrót do kroniki