Adres
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej

ul. Stanisława Jordana 3
34-600 Limanowa
Telefon: (18) 337 14 01
Fax: (18) 3379 282
(18) 3379 281 kadry
(18) 3379 284 księgowość
(18) 3379 285 pokój nauczycielski
(18) 3379 286 świetlica
(18) 3379 287 higienistka
(18) 3379 288 pedagog
(18) 3379 289 logopeda
(18) 3379 290 hala sportowa
(18) 3379 291 klasa „0” w budynku przedszkola
E-mail: sekretariat@zss3limanowa.alte.pl

Zobacz mapę »

Konkurs na "Najpiękniejszy różaniec" rozstrzygnięty

2015-11-20
Powiększ
Wyniki konkursu:

Klasy 0 – III

I miejsce

  1. Matras Weronika i Mateusz - kl. 1a, 3b
  2. Fiejtek Emilia – 3a
  3. Hojda Gabriela – 1c
  4. Drożdżak Martyna – 2c d
  5. Biedroń Julia – 3b c
  6. Chudy Karol – 3b
  7. Chudy Janusz – 1d

 

II miejsce

  1. Juszczak Zuzanna – 1b
  2. Piotrowska Alicja – 2b
  3. Zelek Jagoda – 2a
  4. Majda Ewelina – 1c
  5. Michalik Agnieszka – 2b
  6. Golonka Jakub – 2e

 

III miejsce

  1. Król Zuzanna - 1c
  2. Ślazyk Jakub – 2e
  3. Wąsowicz Amelia i Dawid – 3b
  4. Sukiennik Zuzanna – 1a
  5. Sabura Magdalena – 1e b
  6. Bielski Dominik – 1b
  7. Tomera Weronika – 0

 

Wyróżnienie

  1. Tomera Stanisław – 1b
  2. Oleksy Szymon – 3c
  3. Majda Ewelina – 1c
  4. Gąsior Filip – 2a
  5. Pałka Jacek – 2e
  6. Kroczek Michał – 2
  7. Starzyk Julia – 1c
  8. Tokarczyk Maciej – 1c
  9. Twaróg Kinga – 3c
  10. Wójcik Wiktoria – 2a
  11. Puto Nikodem – 1c
  12. Stanisz Maciej – 1d
  13. Jasica Wiktor – 3c
  14. Duchnik Amelia – 1d
  15. Czerwiński Karol – 2e
  16. Gąsuior Oskar- 1d
  17. Król Sebastian – 2a
  18. Chubia Gabriela – 3b
  19. Walczak Emilia – 3b
  20. Prędki Amelia – 3c
  21. Puch Natalia – 1d
  22. Janik Weronika –
  23. Frączek Hanna – 1d
  24. Puch Anna – 1a
  25. Sułkowski Dawid – 2e
  26. Sukiennik Kamil – 2b
  27. Król Maja – 2b
  28. Bugańska Martyna – 1b
  29. Puch Mateusz – 2b
  30. Filipek Kamil – 1b
  31. Tarnawski Wiktor – 1e
  32. Marek Lena – 1b
  33. Kądziołka Julia – 1d
  34. Wrona Julia i Mikołaj – 2b, 3c
  35. Biel Kinga – 3b
  36. Sora Milena – 1d
  37. Eliza Trzópek- 1c
  38. Szymon Sabura- 3c
  39. Natalia Kuśnierz- 3c

 

 

Klasy IV – VI

I miejsce

  1. Stach Justyna – 6c
  2. Postrożna Aleksandra – 4b
  3. Mamak Faustyna – 5c
  4. Ślazyk Sebastian – 5c
  5. Włodarczyk Magdalena – 4b
  6. Gawlik Oliwia – 5c
  7. Strzebońska Amelia i Kacper – 3b, 5a

 

II miejsce

  1. Ociepka Natalia – 5c
  2. Michalik Magdalena – 6a
  3. Grochot Oliwia – 4b
  4. Abram Kacper – 6a

 

III miejsce

  1. Saczka Natalia – 5b
  2. Sukiennik Michał – 5b
  3. Kuna Agnieszka – 5c
  4. Piechura Julia – 6a
  5. Zięba Anna – 5c
  6. Banach Julia – 5c

 

Wyróżnienie

  1. Kurek Weronika 4b
  2. Postrożny Robert – 6c
  3. Bubula Małgorzata – 5c
  4. Biel Wiktoria – 4d
  5. Ziemianin Emilia – 6b
  6. Hebda Paulina – 6a
  7. Sułkowska  Karolina – 6a 

 

Odsłon (969)M. Kędroń, Fot. M. Trzópek
« Powrót do kroniki