Adres
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej

ul. Stanisława Jordana 3
34-600 Limanowa
Telefon: (18) 337 14 01
Fax: (18) 3379 282
(18) 3379 281 kadry
(18) 3379 284 księgowość
(18) 3379 285 pokój nauczycielski
(18) 3379 286 świetlica
(18) 3379 287 higienistka
(18) 3379 288 pedagog
(18) 3379 289 logopeda
(18) 3379 290 hala sportowa
(18) 3379 291 klasa „0” w budynku przedszkola
E-mail: sekretariat@zss3limanowa.alte.pl

Zobacz mapę »

Gala osiągnięć uczniów

2018-06-20
Powiększ
15 czerwca 2018 r. odbyło się coroczne podsumowanie sukcesów uczniów limanowskich szkół. Tym razem Gala osiągnięć uczniów miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 3. Na uroczystość zaproszono uczniów, ich rodziców, nauczycieli przygotowujących oraz dyrektorów limanowskich szkół.

,,Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach."

/Emil Oesch/

Galę zaszczycili swoją obecnością: pan Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa, pani Jolanta Juszkiewicz Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa wraz z Radnymi, pani Małgorzata Lenartowicz przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Krakowie i reprezentant biura pana Józefa Leśniaka posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Oto sukcesy naszych uczniów- lista nagrodzonych przedstawia się imponująco. Gratulujemy.

 Uczniowie szkół podstawowych, którzy mogą poszczycić się wybitnymi osiągnięciami w konkursach przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Anna Zięba laureatka Małopolskiego Konkursu Humanistycznego i laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, zapraszamy, nauczyciele przygotowujący p. Joanna Węglowska - Golonka i Alina Stryczek.

Karolina Kożuch finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący pani Joanna Fiejtek.

Kacper Czochara laureat Małopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” oraz zdobywca I miejsca w

Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym chłopców – stylem motylkowym, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym chłopców , Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet i zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet chłopców, nauczyciele przygotowujący Agnieszka Olesiak i Tadeusz Hejmej.

Igor Szewczyk laureat Małopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej, nauczyciel przygotowujący Tadeusz Hejmej.

Mateusz Marmuźniak laureat Małopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej oraz finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego, nauczyciel przygotowujący Anna Mrozek i Tadeusz Hejmej.

Urszula Czerwińska finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący pani Alina Stryczek.

Amelia Piechówka finalistka Konkursu Biblijnego „Z Dobrą Nowiną przez życie” oraz zdobywczyni I miejsca w VII Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders Cheermania 2018, nauczyciel przygotowujący Marta Kędroń, Anna Mordarska Sukiennik.

Uczniowie gimnazjów, którzy osiągnęli znaczące wyniki w konkursach przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Dominika Florek finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego, nauczyciel przygotowujący pani Bożena Stryczek.

Weronika Banach finalistka Konkursu Biblijnego „Dzieje Przymierza”, nauczyciel przygotowujący s. Monika Młynarczyk.

Sportowe osiągnięcia uczniów szkół podstawowych.

Weronika Pażucha, Wiktoria Kurek, Aleksandra Postrożna, Paulina Sukiennik, Julia Mrożek-dziewczęta wywalczyły II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego RYTM –MUZYKA-TANIEC Szkolnych Zespołów Tanecznych CHEERLEADERS w ramach Igrzysk Dzieci i w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, I miejsce w Małopolskich Igrzyskach Dzieci Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders oraz I miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders Cheermania, dziewczęta przygotowała p. Anna Mordarska-Sukiennik.

Julia Gawlik zdobywczyni II miejsca w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego RYTM –MUZYKA-TANIEC Szkolnych Zespołów Tanecznych CHEERLEADERS w ramach Igrzysk Dzieci i w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, I miejsca w Małopolskich Igrzyskach Dzieci Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders oraz I miejsca w VII Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders Cheermania, II miejsce w XXI Mistrzostwach Polski Dywizja: GROUP STUNT COED- ZESPOŁY Kategoria Junior, nauczyciel przygotowujący Anna Mordarska-Sukiennik.

Oliwia Gawlik zdobywczyni II miejsca w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego RYTM –MUZYKA-TANIEC Szkolnych Zespołów Tanecznych CHEERLEADERS w ramach Igrzysk Dzieci i w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, I miejsca w Małopolskich Igrzyskach Dzieci Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders, oraz I miejsca w VII Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders Cheermania, I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt ur. 2005 i młodszych , II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, III miejsca w Małopolskich Igrzyskach Dzieci w mini koszykówce dziewcząt, I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Pływaniu indywidualnym dziewcząt – styl dowolny, uczestniczka finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu indywidualnym dziewcząt , zdobywczyni I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu sztafet dziewcząt i uczestniczka Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafet dziewcząt, zdobywczyni I miejsca w ogólnopolskich XXI Mistrzostwach Polski Dywizja: GROUP STUNT COED- ZESPOŁY Kategoria Junior, nauczyciele przygotowujący Anna Mordarska-Sukiennik, Agnieszka Olesiak, Jacek Włodarczyk i Piotr Kindlik.

Apolonia Sejmej, Zuzanna Szabaciuk, Marlena Sokalska, Patrycja Staśko, Aleksandra Podgórny, Katarzyna Długosz, Patrycja Mrożek- uczennice zdobyły I miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders Cheermania 2018, nauczyciel przygotowujący Anna Mordarska- Sukiennik.

Dominika Golińska zdobywczyni II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu sztafet dziewcząt, uczestniczka finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafet dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Oliwia Grochot, Maria Matląg, Julia Postrożny, Julia Wójs - dziewczęta wywalczyły II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, I miejsce w Powiatowych Igrzyskach w koszykówce dziewcząt i III miejsce w półfinale Małopolskich Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt, nauczyciele przygotowujący Agnieszka Olesiak, Jacek Włodarczyk i Piotr Kindlik.

Anna Tomasik zdobywczyni II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, I miejsca w Powiatowych Igrzyskach w koszykówce dziewcząt i III miejsca w półfinale Małopolskich Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt , zdobywczyni II miejsca w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego RYTM –MUZYKA-TANIEC Szkolnych Zespołów Tanecznych CHEERLEADERS w ramach Igrzysk Dzieci i w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz I miejsca w Małopolskich Igrzyskach Dzieci Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders, nauczyciele przygotowujący Agnieszka Olesiak, Jacek Włodarczyk i Piotr Kindlik, p. Anna Mordarska-Sukiennik.

Gabriela Szewczyk zdobywczyni II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, II miejsca w półfinale Powiatowych Igrzysk Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, nauczyciele przygotowujący Agnieszka Olesiak, Jacek Włodarczyk.

Karolina Kempny zdobyła II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Martyna Joniec, Izabela Kulig, Magdalena Włodarczyk - dziewczęta zdobyły II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, nauczyciel przygotowujący Jacek Włodarczyk.

Magdalena Zelek zdobywczyni II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt ur. 2005 i młodszych, I miejsca w Powiatowych Igrzyskach w koszykówce dziewcząt i III miejsca w półfinale Małopolskich Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt -nauczyciel przygotowujący Piotr Kindlik, Jacek Włodarczyk.

Natalia Kuśnierz, Kamila Nowak, Julię Strug, Zuzannę Wąs - dziewczyny zdobyły I miejsce w Powiatowych Igrzyskach w koszykówce dziewcząt oraz III miejsce w półfinale Małopolskich Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Piotr Kindlik.

Joanna Orzeł zdobywczyni III miejsca w półfinale Małopolskich Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Piotr Kindlik.

Milena Joniec zdobywczyni I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w narciarstwie alpejskim, uczestniczka półfinału Małopolskich Igrzysk Dzieci w narciarstwie alpejskim, nauczyciel przygotowujący Jacek Włodarczyk.

Franciszek Bieda, Kamil Sukiennik, Kinga Twaróg, uczniowie ci zdobyli II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w szachach drużynowych, nauczyciel przygotowujący to Stanisław Czyrnek.

Oliwier Sukiennik zdobył I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu sztafet chłopców i brał udział w finale Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w pływaniu sztafet chłopców, II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w szachach drużynowych, nauczyciel przygotowujący to Stanisław Czyrnek, Agnieszka Olesiak.

Leona Kulmę zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców - styl grzbietowy, I miejsca w finale Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców stylem klasycznym, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Patryk Postrożny zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców- styl grzbietowy, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców , zdobywca I miejsca Powiatowych Igrzysk Dzieci w Pływaniu sztafet chłopców, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafet chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Karol Chudy zdobywca II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców - styl klasyczny, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców, zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Pływaniu sztafet chłopców, uczestnik finału Powiatowych Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafet chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Bartosz Stachak zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców- styl dowolny, IV miejsca finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców, I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu sztafet chłopców, uczestnik finału Powiatowych Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafet chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Konrad Golonka, Piotr Huber, Maksymilian Wojs - chłopcy zdobyli I miejsce w Powiatowych Igrzyska Dzieci w Pływaniu sztafet chłopców , uczestniczyli w finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafet chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Filip Wójcik zdobywca II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców- styl grzbietowy, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Maja Golińska zdobywczyni I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu indywidualnym dziewcząt – stylem grzbietowym, uczestniczka finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu indywidualnym dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Maja Król zdobywczyni I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu indywidualnym dziewcząt – stylem klasycznym, VII miejsca w finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu indywidualnym dziewcząt, I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu sztafet dziewcząt, uczestniczka finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafet dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Dominika Chaińska, Natalia Rączkowska, Kornelia Matras, Magdalena Włodarczyk

Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Pływaniu sztafet dziewcząt i uczestniczyła w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w pływaniu sztafet dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Weronika Piotrowska, Paulina Postrożny - dziewczyny zajęły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego RYTM - MUZYKA - TANIEC Szkolnych Zespołów Tanecznych CHEERLEADERS w ramach Igrzysk Dzieci oraz w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz I miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders oraz I, II i III miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders Cheermania, ponadto Weronika zajęła II miejsce w XXI Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski Dywizja: GROUP STUNT COED- ZESPOŁY Kategoria Junior, dziewczyny przygotowywała Anna Mordarska - Sukiennik.

Annę Zegan zdobywczyni III miejsca Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym dziewcząt – styl dowolny, uczestniczka finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w pływaniu indywidualnym dziewcząt , zdobywczyni I miejsca Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet dziewcząt, III miejsca finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w pływaniu sztafet dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Jędrzej Pyrc zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców- styl klasyczny, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Marek Mrożek zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet chłopców, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Jakub Adamczyk zdobywca II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym chłopców – styl klasyczny, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym chłopców, zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet chłopców, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Filip Bulanda , Filip Łazarz, Przemysław Giza, Kacper Goliński, Jakub Kielar, Adrian Leśniak , Bartłomiej Młynarczyk, Oliwier Mrożek, Daniel Puto, Natan Szewczyk, Mikołaj Wrona i Maciej Zoń - drużyna chłopców wywalczyła II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Nożnej, nauczyciel przygotowujący Jacek Włodarczyk.

Osiągnięcia sportowe uczniów gimnazjów

Aleksandra Odziomek, Eliza Hybel, Oliwia Lesiecka, Justyna Stach, Karolina Twaróg, Gabriela Pietryga, Magdalena Leśniak, Martyna Puch, Natalia Wigura-dziewczęta zdobyły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego RYTM- MUZYKA – TANIEC Szkolnych Zespołów Tanecznych CHEERLEADERS w ramach Igrzysk Dzieci oraz w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz I miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders, ponadto Gabriela Pietryga, Martyna Puch i Natalia Wigura zajęły II miejsce w XXI Mistrzostwach Polski Dywizja: Group STUNT COED – Zespoły. Kategoria Junior, natomiast Magdalena Leśniak dodatkowo zajęła I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet dziewcząt oraz III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w pływaniu sztafet - finał, dziewczyny przygotowywały panie Anna Mordarska –Sukiennik i Agnieszka Olesiak.

Eryk Stańdo, Rafała Duchnika , Adrian Śliwa, Dominik Gamoń- chłopcy zdobyli I miejsce w XXI Mistrzostwach Polski Dywizja: Group STUNT COED – Zespoły. Kategoria Junior, nauczyciel przygotowujący Anna Mordarska–Sukiennik, ponadto Rafał Duchnik zdobył II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym chłopców – styl dowolny, I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet chłopców, uczestniczył w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym chłopców– i w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet chłopców , przygotowywała go Agnieszka Olesiak.

Miłosz Joniec zdobywca VI miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim, uczestnik Małopolskich Igrzysk Młodzieży w narciarstwie alpejskim nauczyciel przygotowujący Jacek Włodarczyk.

Natalia Wierzycka zdobywczyni I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym dziewcząt – styl motylkowy, VIII miejsce w finale Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w pływaniu indywidualnym dziewcząt, I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet dziewcząt i III miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w pływaniu sztafet dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Natalia Żelasko zdobywczyni II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym dziewcząt – styl grzbietowy, uczestniczka finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży pływaniu indywidualnym dziewcząt, zdobywczyni I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Julia Mruk zdobywczyni I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym dziewcząt – styl dowolny, V miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży pływaniu indywidualnym dziewcząt, zdobywczyni I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet dziewcząt, III miejsca w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży pływaniu sztafet dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Marzena Rączkowska zdobywczyni I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet dziewcząt oraz III miejsca w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży pływaniu sztafet dziewcząt, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Bartosz Pyrc zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym chłopców – styl klasyczny, III miejsca w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w pływaniu indywidualnym chłopców, I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet chłopców, uczestnik finału Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży w pływaniu sztafet chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Michał Huber zdobywca III miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym chłopców – styl dowolny, uczestnika finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w pływaniu indywidualnym chłopców, zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet chłopców, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w pływaniu sztafet chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Aleksy Mól zdobywca I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet chłopców, uczestnik finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w pływaniu sztafet chłopców, nauczyciel przygotowujący Agnieszka Olesiak.

Patryk Bieda, Maksymilian Nuzia, wraz z mamą Barbarą Nuzia- chłopcy zajęli III miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders Cheermania 2018, nauczyciel przygotowujący Anna Mordarska- Sukiennik.

Odsłon (468)J. Węglowska-Golonka, Fot. P. Bieda
« Powrót do kroniki