Adres
ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH NR 3
im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej

ul. Stanisława Jordana 3
34-600 Limanowa
Telefon: (18) 337 14 01
Fax: (18) 3379 282
(18) 3379 281 kadry
(18) 3379 284 księgowość
(18) 3379 285 pokój nauczycielski
(18) 3379 286 świetlica
(18) 3379 287 higienistka
(18) 3379 288 pedagog
(18) 3379 289 logopeda
(18) 3379 290 hala sportowa
(18) 3379 291 klasa „0” w budynku przedszkola
E-mail: sekretariat@zss3limanowa.alte.pl

Zobacz mapę »

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły

2013-2014

Gimnazjum

Małopolski Konkurs Geograficzny
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczeń: Marcin Przybyła - finalista

Małopolski konkurs z Informatyki
nauczyciel: Dariusz Ociepka
uczniowie: Filip Ociepka - finalista
Bartosz Ociepka - finalista
Maciej Ładoś - finalista

Małopolski Konkurs Biblijny
nauczyciel: s. Małgorzata Bolisęga
uczeń: Gabriela Wojtas - finalista

Małopolski Konkurs z WOS-u
nauczyciel: Stanisław Król
uczeń: Paulina Zaskwara - laureat

XI Powiatowa Gimnazjada „Wiem wszystko”
nauczyciel: Bożena Stryczek
uczeń: Bartosz Ociepka - I miejsce
Paulina Zaskwara - II miejsce

Ogólnopolski Konkurs „Komputerowy Biathlon”
nauczyciel: Dariusz Ociepka
uczeń: Filip Ociepka - I miejsce
Bartosz Ociepka - I miejsce
Maciej Ładoś - I miejsce
Kamil Piechura - I miejsce
Łukasz Bugajski - I miejsce

Powiatowy Konkurs śladami matematyków
nauczyciel: Maria Dobrzycka
uczeń: Bartosz Ociepka - III miejsce

Powiatowy Konkurs „Bezpieczny Internet”
nauczyciel: Dariusz Ociepka
uczeń: Kamil Piechura - I miejsce
Bartosz Ociepka - III miejsce

Małopolski Konkurs „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”
nauczyciel: Stanisław Król
uczeń: Oliwia Kita - uczestnik etapu wojewódzkiego

Powiatowy Konkurs krasomówczy „ Na szlaku orlich gniazd”
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczeń: Katarzyna Garncarz - III miejsce
Justyna Adamczyk - III miejsce
Anita Wikar - III miejsce

Konkurs recytatorski: „ Twórczość Jana Pawła II”
nauczyciel: Marta Sochacka
uczeń: Kamil Piechura - I miejsce

XI Powiatowy Konkurs Poezji ks. Jana Twardowskiego
nauczyciel: Czesława Michalik
uczeń: Natalia Czechowska - III miejsce

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców
nauczyciel: Tomasz Olczyk
uczniowie: Bartosz Boroń, Kacper Wątroba, Kacper Duda, Paweł Wlodarczyk, Jakub Syktus, Konrad Tąta, Marcin Zoń,
Kamil Golonka, Paweł Krzyściak, Sebastian Nowak, Mikołaj Trzópek, Patryk Kwandrans, Tadeusz Oleksy, Dominik Wojtas, Maciej Sajdak
- II miejsce

Powiatowa Gimnazjada w koszykówce dziewcząt
nauczyciel: Krzysztof Dudek
uczennice: Olga Kopta, Marlena Dziadoń, Dorota Oleksy, Julia Gonciarz, Aleksandra Mól, Katarzyna Borucka, Katarzyna Biernat, Kinga Ślazyk, Monika Zelek - II miejsce

Pływanie styl klasyczny
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Jagoda Pyrc - I miejsce
Monika Zelek - II miejsce

Styl grzbietowy
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Oliwia Szot - I miejsce
Gabriela Filipiak - III miejsce

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w narciarstwie alpejskim
nauczyciel: Jacek Włodarczyk
uczeń: Julia Włodarczyk - I miejsce
Maciej Sajdak - II miejsce

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w indywidualnym turnieju szachowym chłopców ur. 1998-2000
nauczyciel: Stanisław Czyrnek
uczeń: Rajmund Flach - I miejsce

Mistrzostwa Europy w  kyokushin
nauczyciel: Arkadiusz Sukiennik
uczeń: Dariusz Wajda - II miejsce

Rytm-Muzyka-Taniec
nauczyciel: Anna Mordarska-Sukiennik
uczennice: Aleksandra Cabała, Kinga Bieda, Olga Bugajska, Aleksandra Nagłowsk, Martyna Pałka, Natalia Ptaszek, Magdalena Giza, Natalia Tomasik, Natalia Sułkowska - I miejsce

Szkoła podstawowa

Małopolski Konkurs Biblijny
nauczyciel: s. Joanna Kapusta
uczeń: Mateusz Wojtas - finalista

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej
nauczyciel: Jacek Włodarczyk
uczniowie: Mateusz Wojtas, Krystian Łącki, Krystian Duchnik, Jakub Jasica, Damian Pałka, Szymon Orzeł,  Bartłomiej Śliwa, Michał Mąka, Andrzej Mrożek, Rafał Matusiak, Antoni Garczyński - I miejsce

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej
nauczyciel: Jacek Włodarczyk
uczniowie: Mateusz Wojtas, Krystian Łącki, Krystian Duchnik, Jakub Jasica, Damian Pałka, Szymon Orzeł       Bartłomiej Śliwa, Michał Mąka, Andrzej Mrożek, Rafał Matusiak, Antoni Garczyński - II miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej „7 piłkarskie”
nauczyciel: Jacek Włodarczyk
uczniowie: Mateusz Wojtas, Dawid Tokarz, Wiktor Mrozek, Patryk Dziadoń, Szymon Orzeł, Damian Pałka, Bartłomiej Śliwa, Michał Mąka, Andrzej Mrożek, Rafał Matusiak - I miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt ur. 2001 i młodszych
nauczyciel: Piotr Kindlik
uczennice: Paulina Zając, Martyna Michalik, Laura Leśniak, Klaudia Ranosz, Joanna Olesiak, Kinga Skopowska,  Karolina Pytko, Klaudia Kaptur, Martyna Bieda, Aleksandra Odziomek - II miejsce

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Rytm-Muzyka-Taniec
nauczyciel: Anna Mordarska-Sukiennik
uczennice: Martyna Bieda, Aleksandra Odziomek, Izabela Wojtas, Gabriela Pietryga, Magdalena Leśniak, Julia Bujak, Martyna Puch, Justyna Stach - III miejsce

Powiatowe Zawody Rytm-Muzyka-Taniec
nauczyciel: Anna Mordarska-Sukiennik
uczennice: Martyna Bieda, Aleksandra Odziomek, Izabela Wojtas, Gabriela Pietryga, Magdalena Leśniak, Julia Bujak, Martyna Puch, Justyna Stach - I miejsce

Pływanie
styl klasyk

nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Bartosz Pyrc - I miejsce

styl dowolny

nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Julia Mruk - I miejsce
Antoni Garczyński - I miejsce

styl grzbietowy
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Aleksy Mól - III miejsce

Mistrzostwa Powiatu w narciarstwie alpejskim
nauczyciel: Jacek Włodarczyk
uczeń: Bartosz Pyrc - III miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Julian Tuwim-czarodziej słowa”
nauczyciel: Małgorzata Ociepka
uczeń: Konrad Juszczak - III miejsce

Powiatowy konkurs krajoznawczy „Na szlaku orlich gwiazd”
nauczyciel: Agnieszka Trynka
uczeń: Karolina Sulkowska - I miejsce
Julia Piechura - I miejsce
Patrycja Chudy - III miejsce

Zawody międzynarodowe kyokushin
nauczyciel: Arkadiusz Sukiennik
uczeń: Kacper Kasiński - II miejsce


2012-2013

Gimnazjum

Małopolski Konkurs Informatyczny
nauczyciel: Dariusz Ociepka
uczeń: Maciej Ładoś - finalista
Bartosz Ociepka - finalista

Małopolski konkurs biologiczny
nauczyciel: Bożena Stryczek
uczeń: Eugenia Śliwa - finalista

Małopolski konkurs geograficzny
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczeń: Tomasz Meres - finalista

Małopolski konkurs języka polskiego
nauczyciel: Czesława Michalik
uczeń: Izabela Ptaszek - finalista

Małopolski konkurs biblijny
nauczyciel: s. Małgorzata Bolisęga
uczeń: Albert Wąsowicz - finalista
Paulina Zaskwara - finalista

Małopolski konkurs wiedzy o społeczeństwie
nauczyciel: Tadeusz Hejmej
uczeń: Karol Dyrek - finalista

VI Powiatowy Konkurs gazetek szkolnych
nauczyciel: Czesława Michalik, Stanisław Król
uczeń: Izabela Ptaszek - I miejsce
Albert Wąsowicz - I miejsce
Karol Dyrek - I miejsce
Karolina Wójs - I miejsce
Olga Sebastjańska - I miejsce
Marzena Król - I miejsce
Eliza Lupa - I miejsce
Andrea Filipek - I miejsce
Justyna Kurek - I miejsce

Polsko-Słowacki konkurs na najlepszą gazetkę szkolną
nauczyciel: Czesława Michalik Stanisław Król
uczeń: Izabela Ptaszek - wyróżnienie
Albert Wąsowicz - wyróżnienie
Karol Dyrek -
wyróżnienie
Karolina Wójs -
wyróżnienie
Olga Sebastjańska -
wyróżnienie
Marzena Król
- wyróżnienie

Powiatowy Konkurs krasomówczy
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczeń: Małgorzata Twaróg - I miejsce
Marzena Król - I miejsce

XXXV Powiatowy Konkurs krajoznawczy
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczeń: Aleksandra Bieda - I miejsce

Powiatowa gimnazjada młodzieży w pływaniu
styl klasyczny
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Karol Dyrek - I miejsce

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w koszykówce dziewcząt ur. 1997-99
nauczyciel: Krzysztof Dudek
uczeń: Aleksandra Zegan - I miejsce
Małgorzata Zoń -
I miejsce
Monika Mąka -
I miejsce
Monika Zelek -
I miejsce
Marlena Dziadoń -
I miejsce
Olga Kopta -
I miejsce
Klaudia Jordanowska -
I miejsce
Katarzyna Borucka -
I miejsce
Kinga Ślazyk -
I miejsce
Marta Mąka -
I miejsce
Karolina Wójs -
I miejsce
Olga Sebastjańska -
I miejsce

Szkoła Podstawowa

Małopolski konkurs przyrodniczy
nauczyciel: Justyna Wójtowicz
uczeń: Mateusz Czamara - finalista

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
nauczyciel: Justyna Odziomek
uczeń: Ina Biedroń - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs krasomówczy
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczeń: Katarzyna Garncarz - I miejsce

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym dziewcząt i chłopców rocz. 2000 i młodsi
styl grzbietowy
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Jagoda Pyrc - finalistka
styl klasyczny
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Oliwia Szot - finalistka
styl dowolny
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Antoni Garczyńsk i- finalista

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim
nauczyciel: Jacek Włodarczyk
uczeń: Jagoda Pyrc - finalistka
Oliwia Szot - finalistka
Julia Włodarczyk - II miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 50m
styl grzbietowy
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Jagoda Pyrc - I miejsce
styl klasyczny
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Oliwia Szot - I miejsce

Ogólnopolski finał Orlik Basketmania
nauczyciel: Tomasz Olczyk
uczeń: Krystian Szubryt - I miejsce
Mikołaj Trzópek - I miejsce
Jakub Jasica - IV miejsce
Jakub Smoter - IV miejsce
Jarosław Sukiennik - IV miejsce
Mateusz Starzyk - IV miejsce
Paweł Krzyściak - IV miejsce
Sebastian Nowak - IV miejsce

V Mistrzostwa Małopolski w Minikoszykówce chłopców
nauczyciel: Tomasz Olczyk
uczeń: Jakub Jasica - I miejsce
Jakub Smoter - I miejsce
Antoni Słota - I miejsce
Michał Curzydło - I miejsce
Dawid Miśkowiec - I miejsce
Krystian Duchnik - I miejsce
Michał Ćwik - I miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców ur. 2000 i młodszych
nauczyciel: Tomasz Olczyk
uczeń: Jakub Jasica - I miejsce
Jakub Smoter -
I miejsce
Jarosław Sukiennik -
I miejsce
Mateusz Starzyk -
I miejsce
Paweł Krzyściak -
I miejsce
Sebastian Nowak -
I miejsce
Krystian Szubryt -
I miejsce
Mikołaj Trzópek -
I miejsce
Antoni Słota -
I miejsce
Michał Curzydło -
I miejsce
Dawid Miśkowiec -
I miejsce
Karol Janczy
- I miejsce

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Grup Tanecznych Cheerliders „ Rytm, Muzyka, Taniec”
nauczyciel: Anna Mordarska-Sukiennik
uczeń: Martyna Bieda - I miejsce
Kinga Bieda -
I miejsce
Aleksandra Cabała -
I miejsce
Aleksandra Nagłowska -
I miejsce
Aleksandra Odziomek -
I miejsce
Gabriela Pietryga -
I miejsce
Justyna Stach -
I miejsce
Martyna Puch -
I miejsce
Izabela Wojtas -
I miejsce
Magdalena Leśniak -
I miejsce
Julia Bujak
- I miejsce 


2011-2012

Gimnazjum

Małopolski konkurs matematyczny
nauczyciel: Teresa Dudek
uczeń: Witold Pacholarz - laureat
nauczyciel: Maria Dobrzycka
uczeń: Krzysztof Grybel - laureat

Małopolski konkurs biologiczny
nauczyciel: Bożena Stryczek
uczeń: Karolina Michalik - finalista

Małopolski konkurs chemiczny
nauczyciel: Katarzyna Kurczab
uczeń: Witold Pacholarz - finalista

Małopolski konkurs geograficzny
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczeń: Witold Pacholarz - finalista
Magdalena Ociepka - finalista

Małopolski konkurs języka polskiego
nauczyciel: Czesława Michalik
uczeń: Izabela Ptaszek - finalista

Małopolski konkurs języka niemieckiego
nauczyciel: Joanna Frys
uczeń: Lidia Bubula - finalista
Witold Pacholarz - finalista

Małopolski konkurs historyczny
nauczyciel: Stanisław Król
uczeń: Stanisław Cabała - finalista
nauczyciel: Tadeusz Hejmej
uczeń: Krzysztof Postrożny - finalista

IX Powiatowa Gimnazjada „Wiem wszystko”
nauczyciel: Katarzyna Król
uczeń: Karolina Michalik - finalista

IX powiatowy konkurs poezji ks. Jana Twardowskiego
nauczyciel: Czesława Michalik
uczeń: Magdalena Kamińska - I miejsce

V powiatowy konkurs recytatorski
nauczyciel: Czesława Michalik
uczeń: Magdalena Kamińska - II miejsce

V powiatowy konkurs gazetek szkolnych
nauczyciel: Czesława Michalik
                   Stanisław Król
uczeń: Magdalena Kamińska - I miejsce
Monika Król - I miejsce
Krzysztof Grybel - I miejsce
Marzena Król - I miejsce
Izabela Ptaszek - I miejsce
Filip Ociepka - I miejsce
Bartosz Ociepka - I miejsce

Małopolska gimnazjada młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych
nauczyciel: Tomasz Olczyk
uczeń: Śliwa Mateusz - I miejsce

Powiatowa gimnazjada Młodzieży pływanie
Styl grzbietowy
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Sylwia Sajdak - I miejsce
Styl motylkowy
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Sylwia Sajdak - I miejsce
Styl klasyczny
nauczyciel: Piotr Kindlik
uczeń: Karol Dyrek - I miejsce

Powiatowa gimnazjada młodzieży grup tanecznych „Cheerliders”
nauczyciel: Anna Mordarska-Sukiennik
uczeń: Martyna Kulewicz- I miejsce
Marta Kurczab - I miejsce
Justyna Papież -
I miejsce
Monika Król -
I miejsce
Julia Adamczyk -
I miejsce
Paulina Ociepka -
I miejsce
Paulina Zaskwara -
I miejsce
Natalia Tomasik -
I miejsce

Powiatowa gimnazjada młodzieży w koszykówce chłopców
nauczyciel: Tomasz Olczyk
uczeń: Tomasz Bugajski- I miejsce
Piotr Kunc - I miejsce
Marcin Włodarczyk -
I miejsce
Jakub Mól -
I miejsce
Marek Natanek -
I miejsce
Krzysztof Grybel -
I miejsce
Patryk Ubik -
I miejsce
Jakub Syktus -
I miejsce
Piotr Kurczab -
I miejsce
Bartosz Boroń -
I miejsce
Mirosław Zoń -
I miejsce
Konrad Tąta -
I miejsce

Szkoła Podstawowa

Małopolski konkurs biblijny
nauczyciel: s. Stanisława Buryło
uczeń: Mateusz Wojtas - finalista

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej narciarstwo alpejskie
nauczyciel: Jacek Włodarczyk
uczeń: Julia Włodarczyk - I miejsce
Oliwia Szot - III miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej narciarstwo alpejskie drużynowe
nauczyciel: Jacek Włodarczyk
uczeń: Julia Włodarczyk  - II miejsce
Oliwia Szot - II miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej pływanie
Styl dowolny
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Anna Kowal - II miejsce
Antoni Garczyński - II miejsce
Styl klasyczny
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Anna Kowal - I miejsce
Andrzej Mrożek - II miejsce
Jagoda Pyrc - II miejsce
Styl grzbietowy
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Antoni Garczyński - II miejsce
Jagoda Pyrc- II miejsce
Karolina Dębska - III miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej piłka ręczna
nauczyciel: Piotr Kindlik
uczeń:

Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin
nauczyciel: Arkadiusz Sukiennik
uczeń: Andrzej Mrożek - II miejsce

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej grup tanecznych „ Cheerliders”
nauczyciel: Anna Mordarska-Sukiennik
uczeń: Martyna Bieda - I miejsce
Kinga Bieda - I miejsce
Aleksandra Cabała -
I miejsce
Aleksandra Nagłowska -
I miejsce
Aleksandra Odziomek -
I miejsce
Gabriela Pietryga -
I miejsce
Natalia Wigura -
I miejsce
Justyna Stach -
I miejsce
Martyna Puch -
I miejsce
Julia Widomska -
I miejsce
Izabela Wojtas-
I miejsce
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej
nauczyciel: Agnieszka Olesiak
uczeń: Sylwia Banach- II miejsce
Marlena Łyszczarz- II miejsce
Katarzyna Borucka- II miejsce
Małgorzata Domiter- II miejsce
Klaudia Jordanowska- II miejsce
Sylwia Mruk- II miejsce
Gabriela Piórkowska- II miejsce
Dominika Raczek- II miejsce
Alicja Rybka- II miejsce
Kinga Ślazyk- II miejsce
Iwona Czamara- II miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej
nauczyciel: Marek Czeczótka
uczeń: Dawid Mrożek- II miejsce
Wiktor Wójs- II miejsce
Bartosz Wojtas- II miejsce
Michał Sebastjański- II miejsce
Jakub Strug- II miejsce


2010–2011

Gimnazjum

Małopolski konkurs biologiczny
nauczyciel: Bożena Stryczek
uczeń: Magdalena Kamińska – laureatka

Małopolski konkurs geograficzny
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczniowie:
Krzysztof Postrożny –laureat
Magdalena Wojtas - laureatka

Małopolski konkurs matematyczny
nauczyciel: Teresa Dudek
uczeń: Maciej Smoter – finalista

Małopolski konkursu z j. niemieckiego
nauczyciel: Joanna Frys
uczeń: Witold Pacholarz – finalista 

Małopolski konkurs chemiczny
nauczyciel: Katarzyna Kurczab
uczeń: Adam Olesiak – finalista

Małopolski konkurs historyczny
nauczyciel: Agata Mamak
uczeń: Krzysztof Postrożny – finalista

Małopolski konkurs biblijny
nauczyciel: s. Agnieszka Janeczek
uczeń: Gabriela Uryga - finalistka

Szkoła podstawowa

Małopolski konkurs biblijny
nauczyciel: s. Agnieszka Janeczek
uczniowie:
Kamil Piechura - finalista
Anna Smoter
- finalistka
Gabriela Wojtas
- finalistka

 


2009–2010

Gimnazjum

 Małopolski konkurs biologiczny
nauczyciel: Bożena Stryczek
uczniowie:
Piotr Wilczek – laureat
Anna Puch - finalistka


Małopolski konkurs biblijny
nauczyciel: s. Agnieszka Janeczek
uczniowie:
Lidia Bubula - laureatka
Krzysztof Postrożny - laureat
Magdalena Wojtas – laureat
ka
Grzegorz Franczak - finalista
Sylwia Sajdak - finalistka
Gabriela Uryga - finalistka

Małopolski konkurs geograficzny
nauczyciel: Stefan Bugajski
uczeń: Magdalena Wojtas – finalistka

Małopolski konkurs informatyczny
nauczyciel: Dariusz Ociepka
uczniowie:
Piotr Ociepka
– laureat
Konrad Kalita - finalista

Małopolski konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
nauczyciel: Tadeusz Hejmej
uczeń: Maciej Smoter – laureat

Szkoła podstawowa

Małopolski konkurs przyrodniczy
nauczyciele: Katarzyna Ociepka, Justyna Wojtowicz
uczeń: Karol Dyrek – finalista

  


2008–2009

Gimnazjum

Małopolski konkurs języka polskiego
nauczyciel: Marta Sochacka
uczeń: Natalia Firszt – laureatka

Małopolski konkurs biblijny
nauczyciel: s. Agnieszka Janeczek
uczniowie: Magdalena Wojtas – finalistka

Małopolski konkurs historyczn
nauczyciel: Tadeusz Hejmej
uczeń: Maciej Smoter – finalista

Konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża”
nauczyciel: Tadeusz Hejmej
uczeń: Maciej Smoter - finalista etapu wojewódzkiego

Małopolski konkurs biologiczny
nauczyciel: Bożena Stryczek
uczeń: Piotr Wilczek – finalista

Małopolski konkurs geograficzny
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczeń: Dawid Sajdak – finalista

Małopolski konkurs informatyczny
nauczyciel: Dariusz Ociepka
uczniowie:
Piotr Ociepka
– finalista
Piotr Ociepka
- finalista małopolskiego konkursu „Wiem więcej”

 

Szkoła podstawowa

Małopolski konkurs biblijny
nauczyciel: s. Agnieszka Janeczek
uczniowie:
Lidia Bubula – laureatka
Sylwia Sajdak - finalistka
Monika Król – finalistka

Małopolski konkurs matematyczno-przyrodniczy
nauczyciel: Justyna Wojtowicz
uczeń: Witold Pacholarz – finalista

 

 


 2007–2008

Gimnazjum

Małopolski konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
nauczyciel: Tadeusz Hejmej
uczeń: Justyna Puch – laureatka

Małopolski konkurs biologiczn
nauczyciel: Bożena Stryczek
uczniowie:
Justyna Puch – finalistka
Joanna Postrożny – laureatka

Małopolski konkursu z j. niemieckiego
nauczyciel: Joanna Frys
uczniowie:
Justyna Puch – finalistka 
Justyna Puch - laureatka małopolskiego konkursu „Wiem więcej”

Konkurs biblijny
nauczyciel: ks. Janusz Balasa
uczeń: Joanna Postrożny – finalistka

Małopolski konkurs geograficzy
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczniowie:
Dawid Sajdak – finalista
Renata Baczyńska – finalistka konkursu „Wiem więcej”

Szkoła podstawowa

Konkurs biblijny
nauczyciel: s. Agnieszka Janeczek
uczniowie:
Adam Olesiak - finalista
Maciej Smoter – finalista
Magdalena Wojtas – laureatka

 


2006–2007

Konkurs przyrodniczo-matematyczny
nauczyciele: Anna Mrozek, Katarzyna Ociepka
uczniowie:
Piotr Ociepka - finalista
Wilczek Piotr – finalista

Konkurs matematyczny
nauczyciel: Teresa Dudek
uczeń: Oliwia Kawalec – laureatka

Konkurs biologiczny
nauczyciel: Bożena Stryczek
uczniowie:
Oliwia Kawalec
Sykstus Patrycja
Zuzanna Wiktorek


Konkurs historyczny „Losy żołnierza…”
nauczyciel: Tadeusz Hejmej
uczeń: Justyna Puch

nauczyciel: Agata Mamak
uczniowie:
Andrzej Czechowski
Anna Puch

  


2005-2006

Konkurs historyczny
nauczyciel: Tadeusz Hejmej
uczeń: Małgorzata Rakoczy – laureatka etapu wojewódzkiego

Konkurs geograficzny
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczeń: Bartłomiej Jasica – finalista etapu wojewódzkiego

Konkurs biologiczny
nauczyciel: Bożena Stryczek
uczeń: Oliwia Kawalec – finalistka etapu wojewódzkiego

Konkurs z fizyki
nauczyciel: Anna Bogacz
uczeń: Krzysztof Karpiński – finalista etapu wojewódzkiego

 


2004–2005

Konkurs historyczny „Losy żołnierza…”
nauczyciel: Tadeusz Hejmej
uczniowie:
Mateusz Oleksy - finalista etapu wojewódzkiego
Anna Małecka – finalistka etapu wojewódzkiego

nauczyciel: Stanisław Król
uczeń: Piotr Firszt - finalista etapu wojewódzkiego

Konkurs humanistyczny
nauczyciel: Dorota Kozieł
uczeń: Justyna Garncarz – finalistka etapu wojewódzkiego

 


2003–2004

Konkurs geograficzn
nauczyciel: Stefan Bugajski
uczniowie:
Piotr Brajner – laureat
etapu wojewódzkiego
Aneta Kargula – finalista etapu wojewódzkiego

Konkurs matematyczny

nauczyciel: Teresa Dudek
uczeń: Piotr Twaróg – finalista etapu wojewódzkiego


Małopolskiego konkurs humanistyczny

nauczyciel: Małgorzata Bulanda
uczeń: Anna Stach – finalistka  etapu wojewódzkiego

 


2002–2003

Konkurs matematyczno-porzyrodniczy
nauczyciel: Katarzyna Ociepka
uczeń: Ewelina Filipek – finalistka etapu wojewódzkiego

Konkurs humanistyczny
nauczyciel: Beata Romaniuk
uczeń: Lidia Wiśniowska – finalistka etapu wojewódzkiego

nauczyciel: Dorota Kozieł
uczeń: Aleksandra Wielek – finalistka etapu wojewódzkiego

Konkurs matematyczny
nauczyciel: Teresa Dudek
uczeń: Piotr Twaróg – finalista etapu wojewódzkiego

Konkurs historycznego  „Losy żołnierza…”

nauczyciel: Tadeusz Hejmej
uczniowie:
Kamil Kalita - finalista etapu wojewódzkiego
Michał Pociecha – finalista etapu wojewódzkiego

 

 


1990–2000

Konkurs geograficzny
nauczyciel: Cecylia Bugajska
uczniowie:
Andrzej Grzesik – laureat etapu wojewódzkiego
Tomasz Jarecki – finalista etapu wojewódzkiego
Karolina Czachura – finalistka etapu wojewódzkiego

Konkurs matematyczny
- nauczyciel: Teresa Dudek
uczeń: Andrzej Grzesik – laureat etapu wojewódzkiego

Konkurs biologiczny

nauczyciel: Maria Ociepka
uczniowie:
Andrzej Grzesik
– laureat etapu wojewódzkiego
Katarzyna Kulma
– finalistka etapu wojewódzkiego