Nauczyciele

mgr     Brajner Maria     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Brzezińska Beata     /wychowanie fizyczne/

ks. mgr Sylwester Brzeźny  /religia/

mgr     Czeczótka Ilona     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Danel Maria     /kierownik świetlicy/

mgr     Dobrzycka Maria     /matematyka/

mgr     Dudek Teresa     /matematyka/

mgr     Dudek Krzysztof     /wychowanie fizyczne/

mgr     Dyrek Magdalena /matematyka/

mgr     Fiejtek Joanna     /j. angielski/

mgr     Frys Joanna     /j. niemiecki/

mgr     Garncarz Mariola     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Gawlik Zofia     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Grosicka Irena     /nauczanie zintegrowane/

mgr    Hejmej Tadeusz    /historia, wiedza o społeczeństwie/

mgr     Jurowicz-Filipek Lidia     niemiecki/

mgr     Juszkiewicz Jolanta     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Jurowicz Kinga /muzyka/

mgr     Kędroń Marta     /religia/

mgr     Kindlik Piotr     /wychowanie fizyczne/

mgr     Knapik Joanna     /j. angielski/

mgr     Kolba Sabina     /nauczanie indywidualne/

mgr     Kot Beata /pomoc nauczyciela/

mgr     Kozieł Dorota     /j. polski/

mgr     Król Katarzyna     /fizyka/

mgr     Król Stanisław  /historia, wiedza o społeczeństwie/

mgr     Kurczab Katarzyna /chemia/

mgr     Lach Irena     /świetlica/

mgr     Mamak Dorota     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Michalik Czesława     /j. polski/

ks. mgr Miziński Bartosz  /religia/

s. mgr Młynarczyk Monika /religia/

mgr     Młynarczyk-Łydko Elżbieta     /nauczanie indywidualne/

mgr     Mordarska-Sukiennik Anna     /wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjne/

mgr      Mrozek Anna     /matematyka/

mgr     Mruk Beata     /matematyka/

mgr Noworolnik Angelika /świetlica/

mgr     Ociepka Aneta     /biblioteka/

mgr     Ociepka Dariusz     /informatyka, zaj. komputerowe/

mgr     Ociepka Katarzyna     /geografia/

mgr     Ociepka Małgorzata     /nauczanie zintegrowane/

mgr      Odziomek Justyna     /klasy "0"/

mgr     Olczyk Tomasz     /wychowanie fizyczne/

mgr     Oleksy Justyna     /biologia, przyroda/

mgr     Olesiak Agnieszka     /wychowanie fizyczne/

mgr     Orszulak Dorota /świetlica/

mgr     Pajor Regina     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Piotrowska Urszula    /biblioteka/

mgr     Ptaszek Ewa     /nauczanie zintegrowane/

mgr    Raczek Kamila /j. angielski, zajęcia techniczne i artystyczne/

mgr     Romaniuk Beata     /j. polski, zaj. komputerowe/

mgr     Sewielska-Janczy Agata     /nauczanie indywidualne/

mgr     Smoleń Ewa     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Sochacka Marta     /j. polski/

s. mgr  Sokołowska Teresa  /religia/

mgr     Stach Katarzyna     /j. angielski/

mgr     Stanisz Małgorzata /świetlica/

mgr     Stryczek Bożena     /biologia/

mgr      Stryczek Alina        /j. angielski/

mgr      Tabor Justyna /klasy 0/

mgr     Trynka Agnieszka     /świetlica, przyroda/

mgr     Twaróg Barbara     /świetlica/

mgr     Twaróg Łukasz     /plastyka, technika, zaj. komputerowe/

mgr     Wąs Zofia     /matematyka/

mgr     Wąsowicz Jolanta     /pedagog/

mgr     Węglowska-Golonka Joanna     /j. polski/

mgr     Wiśniowska Barbara     /biblioteka/

mgr     Włodarczyk Krystyna   /nauczanie indywidualne/

mgr     Włodarczyk Jacek     /wychowanie fizyczne/

mgr     Wójcik Katarzyna /j. angielski/

mgr     Wójtowicz Wiesław     /wychowanie fizyczne/

mgr     Zaczyńska-Motyka Katarzyna     /j. angielski/

mgr     Zoń Bożena     /nauczanie zintegrowane/